Stwórz nową listę...

Zaloguj się

Dlaczego warto mieć konto?

Zdobywasz punkty

Za każdą akcję wykonaną w naszym serwisie otrzymasz punkty. Pnij się w rankingu użytkowników, a punkty wydawaj w jaki tylko chcesz sposób!

Punkty wymieniasz na nagrody

A co powiesz na to, by przy okazji bycia aktywnym zgarniać gry i akcesoria za darmo?! U nas to możliwe.

Komunikujesz się

Wyrażasz swoją opinię na temat gier, bierzesz udział w dyskusjach i komentujesz. Żyjesz!

Śledzisz i wiesz!

Lubisz daną grę? Dodajesz ją do obserwowanych i jesteś na bieżąco informowany o związanych z nią nowościach!

Ekspresowa rejestracjaWii Fit U

Wii U
Wii Fit U to na dobrą sprawę kolejna odsłona bijącej rekordy popularności na konsoli Nintendo Wii, wydanej w 2008 roku gry Wii Fit. Jak sama jej nazwa mówi, została wydana na konsolę Wii U i w pełni korzysta z jej możliwości. Jest to produkcja, która łączy w sobie elementy zręcznościowe z tymi znanymi z gier sportowych, a jej głównym założeniem jest zmuszenie nas do wykonywania różnych - mniej i bardziej wymagających - ćwiczeń przed ekranem telewizora czy kontrolera.

Podobnie, jak to było w przypadku pierwowzoru, tak i tutaj jesteśmy zmuszeni do posiadania przyrządu zwanego Balance Board - przypominającego wagę kuchenną urządzenia wielofunkcyjnego, za którego pomocą jesteśmy w stanie wykonywać rozmaite akrobacje i przenosić efekty naszego wysiłku na któryś z ekranów, telewizora lub kontrolera. W sumie gra oferuje nam całe mnóstwo minigier - większość z nich oprócz wspomnianego Balance Board korzysta również z GamePada, nowoczesnego kontrolera konsoli. W sumie gier jest o wiele więcej, niż w pierwowzorze, bo aż 35 (w porównaniu do piętnastu). W jednej z minigier dla przykładu użytkownik trzyma GamePad przed sobą - kontroler pełni funkcję widocznego na ekranie węża strażackiego, a gracz przesuwając konsolę, zaczyna lać wodę w określoną stronę. Do gry powróciły ćwiczenia z Yogi, które dodatkowo pozwalają nam się zrelaksować po ciężkim dniu.

Oprawa techniczna produkcji nie uległa większym zmianom w stosunku do pierwowzoru. Naturalnie została przeniesiona do wysokiej rozdzielczości, jednakże pozostał po niej bajkowy świat, kreskówkowe postaci, jak i bajkowe, niezwykłe kolorowe tła. Warto wspomnieć, iż swoją rolę w grze sprawuje również kolejne urządzenie - Fit Meter. Za jego pomocą możemy zapisywać wyniki naszej aktywności fizycznej poza domem (na przykład podczas porannego biegu). Takie wyniki możemy wrzucić do gry, poprawiając jednocześnie nasz wynik. Gra bowiem ma wbudowaną całą masę statystyk, w tym tych dotyczących spalonych kalorii. Jest więc doskonałym narzędziem do utrzymania formy przy jednoczesnym bawieniu się.
Opis napisał bold; ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 17:56

Treść Twojej opinii

obrazek nagłówek

Nagłówek 1

Nagłówek 2

Nagłówek 3

lista
#

Wii Fit U

Dołącz ocenę tej gry (opcjonalne) Opinia dotyczy wersji na... Opinia pojawi się po akceptacji.

Opinie użytkowników (0) zaloguj się, by dodać

W chwili obecnej nikt nie dodał swojej opinii. Bądź pierwszy i zgarnij dodatkowe punkty!


Wii Fit U

Obserwuj tę grę
 • Gatunek: Zręcznościowa
 • Producent: Nintendo
 • Wydawca: Nintendo
#

12 zdjęć

zobacz galerię
przejdź
 • Premiera w USA: # paĽdziernik 2013

  Obserwując tę grę

  - dostajesz powiadomienia na temat nowych zdjęć i materiałów
  - pierwszy dowiadujesz się, gdy zachodzą zmiany na jej karcie
  - zmiana daty premiery gry? powiadomimy Cię o tym!
  Obserwuj Anuluj